قوانین سایت

 
shop logo
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

قوانین سایت

1393/05/05 17:47

رعایت کلیه قوانین زیر برای فروشندگان و کاربران الزامی است.

1- برای ثبت نام کردن در سایت اطلاعات خود را بصورت دقیق وارد کنید.

2- از آپلود و فروش فایلهای نامتعارف خودداری بفرمائید در صورت مشاهده اکانت شما مسدود می شود.

3- فروش مقالات علمی که در سایتهای علمی کشور ثبت شده اند به هیچ عنوان مجاز نمی باشند.

4- از آپلود فایلهایی که دارای قوانین رعایت کپی رایت هستند خودداری کنید.

5- فروش پایان نامه های کارشناسی ارشد ممنوع می باشد.

6- گذاشتن شماره کارت و شماره حساب در سایت مجاز نمی باشد.

7- تمام خریدهای از طریق درگاههای بانک انجام می شوند.

8- گذاشتن شماره موبایل و لینک به سایت دیگه مجاز نمی باشد.

9- تمام پشتیبانی سایت از طریق تیکت (تماس با ما) انجام می شود.

10- مسئولیت کلیه ی فایل های ارائه شده به عهده ارسال کننده فایل می باشد.

11- خواهشمندیم قبل از ارسال محصول راهنمای ارسال محصول را مطالعه نمایید. محصولاتی که طبق راهنما ارسال نشده باشند تایید نخواهند شد. محصولاتی که طبق راهنمای ارسال محصول که در پنل کاربری قابل مشاهده است ارسال شده باشند تایید خواهند شد.

12- درخواستهای واریز خود را به دلیل وجود اعلام ناراضی خریدار از خرید یک روز بعد از آخرین خرید و رسیدن شما به سقف درخواست واریز ثبت کنید.

13- مبلغ درخواستی شما نباید شامل خریدهای امروز باشد و شما فقط می توانید برای خریدهای قبل از ساعت 11 شب روز گذشته درخواست واریزی خود را ثبت نمایید.

14- درخواستهای واریزی که شامل خریدهای روز جاری از ساعت 11 شب روز گذشته تا ساعت 11 شب روز جاری باشد در صورت عدم مشکل برای روز بعد قابل واریز خواهد بود و امروز واریز نخواهد شد.

15- کاربران در هر زمان می توانند درخواست حذف محصولات خود را از سایت داشته باشند و مدیریت سایت وظیفه دارد در اسرع وقت به درخواست آنها رسیدگی کند و محصولات آنها را از سایت حذف کند.

16- لطفا توجه داشته باشید به دلیل اشتراکی بودن محصولات سایت و ثبت لینک ها در موتورهای جستجو کاربران به هیچ عنوان نمی توانند درخواست حذف فروشگاه خود را داشته باشند فقط می توانند در صورت لزوم درخواست حذف مشخصات کاربرای خود را نمایید. همچنین به درخواست کاربرانی که درخواست حذف اطلاعات شخصی خود را داشته باشند در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

مدیریت سایت در هر زمان و هر مکان می تواند بنا به صلاحیت خود بخش مربوط به قوانین سایت را اصلاح نماید و این امکان برای مدیریت سایت محفوظ می باشند.

در صورت مشاهده هرگونه تخلف فروشگاهها می توانید از لینک گزارش تخلف به پلیس سایت به ما اطلاع دهید.

تماس با پلیس سایت